Reklam ve Sponsorluk :  info@akusturkfm.com
AkusTurk Fm | Dijital Akustik Radyo

Cem Adrian

Cem Adrian

Son zamanlar Mahzuni’ye Saygı albümünde seslendirdiği Dumanlı Dumanlı parçasıyla dinleyenlerini bir kez daha etkileyen başarılı sanatçı gençler arasında oldukça ilgiyle ,sevgiyle ve yeni çalışmaları adına meraklı gözlerle karşılanıyor denebilir. Tüm Türkiye onu Kayıp Çocuk Masalları adlı albümden bir parçayı Aylin Aslım’la beraber akıllara kazınan Herkes Gider Mi ? düeti ile tanıdı diyebiliriz. Sanatçı geçtiğimiz senelerde rahmetli Ali Kızıltuğ’un Sen Gel Diyorsun adlı parçayı efsane bir bağlama eşliğinde tüm dinleyenlerine kendi yorumuyla beğendirmeyi başarmıştı. Aslında Mahzuni’ye Saygı albümünde yaptığı kendine özgü yorumu ve yine efsane bir bağlama tonuyla çok da bu tür işlere dinleyenleri tarafından yabancı karşılanmayan Cem Adrian başarılı bir işte çıkarmadı dersek günlerce dinleyip bozduğumuz yenile tuşuna saygısızlık diyebiliriz. Başarılı sanatçı aynı zamanda sosyal medyada da oldukça aktif.

Yeni çıkarttığı Tuz Buz albümünü instagram adresinde duyuran ve kendi sitesinde satışa çıkaran başarılı sanatçı şöyle bir sitemde de bulundu ;

Bildiğiniz üzere artık müzik marketlerde yer almayacağımı duyurmuştum. Bu karar tamamen “müzik sektöründeki sanatçı / müzisyen sömürüsüne bir tepkidir” Müziğin daha bağımsız ve sömürüden uzak olması için kişisel ve radikal bir adım bu. Tüm geliri sosyal yardım projelerine aktarılan ca-cemadrian tasarım ürünlerini size sunduğumuz online satış sitemizde artık bu projelerden bağımsız olarak yeni ve tüm eski albümleri de size sunmaya karar verdik. İlk olarak Tuz Buz Albümü sınırlı sayıda CD baskısı sadece www.ca-cemadrian.com da… Sitenin direkt “tuz buz” Linki instagram bio’sunda… 💎 yoğun ilgi gösteren ve beraber büyüyüp bağımsızlaştığımız tüm dinleyicilerime tek tek teşekkür ederim .

Kaynak: Cem Adrian İnstagram Sayfası

Kendisinin bu çıkışını haklı buluyor sanat hayatı boyunca başarılar diliyoruz .